Dom

Guangzhou Automotive Co., Ltd.

Im Online Czat teraz

Guangzhou Automotive Co., Ltd.

1 2 3
Guangzhou Automotive Co., Ltd. Guangzhou Automotive Co., Ltd. Guangzhou Automotive Co., Ltd.
PLANT WAREHOUSE SEALING
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 450 million-600 million
Rok założenia : 2002
pc Export : 80% - 90%
CSZY to profesjonalny producent sprężyn gazowych. Gama produktów CSZY obejmuje: Sprężyny gazowe, rozpórki gazowe, amortyzatory, sprężyny gazowe blokujące i sprężyny gazowe naprężające. Dla wszystkich naszych produktów można wykonać stal bez szwu, stal nierdzewną 304 i 316. Nasze produkty są szeroko stosowane w samochodach, drzwiach, maszynach i meblach.

Nasza firma powstała w 2002 roku i mamy wieloletnie doświadczenie w branży sprężyn gazowych. Nasz zakład produkcyjny o powierzchni 1200 metrów kwadratowych znajduje się w Kantonie i cieszymy się dogodnym transportem wodnym i lądowym.

Nasz doświadczony i pełen entuzjazmu personel w połączeniu z szeroką gamą produktów staliśmy się wiodącym producentem sprężyny gazowej. Ciągle staraliśmy się podnosić jakość produktu; Nasza roczna zdolność produkcyjna wynosi 2,4 miliona sztuk sprężyn gazowych.

Obecnie nasze rozpórki gazowe są już eksportowane do Ameryki, Kolumbii, Brazylii, Australii, Wielkiej Brytanii oraz innych krajów i regionów. Nasza firma zawsze koncentruje się na badaniach, rozwoju i innowacji. Możemy więc wyprodukować sprężynę gazową jako zamówienie klienta.

Nasza firma uważa za rozsądne "rozsądne ceny, efektywny czas realizacji zamówienia i dobrą obsługę posprzedażną". Mamy nadzieję na współpracę z większą liczbą klientów w celu wzajemnego rozwoju i korzyści. Zachęcamy potencjalnych kupujących do skontaktowania się z nami.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Automotive Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jerry Ou

Tel: +86-13539882798

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)